zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (302) Počet poptávajících (16)právník právnička Brno

Zakladní údaje

zaměstnání právník právnička Brno
pro společnost Státní zemědělský intervenční fond, Regionální odbor Brno
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Hlavní náplň práce se týká dotací do zemědělství (viz https: www.szif.cz cs szif-poskytuje) - uzavírání dohod o poskytnutí dotace, kontrola rozhodnutí o přiznání dotace, posuzování předložených smluv, posuzování SME, komunikace s účastníky, úřady, soudy, policií... Dále právník právnička vede správní řízení o vrácení dotace, přestupková řízení, občas i podává trestní oznámení a zastupuje SZIF jakožto poškozeného v rámci trestních řízení.

Nabízíme 25 dní dovolené 5 dní zdravotního volna navíc další placené překážky v práci (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí), pružnou služební dobu, přátelský kolektiv a skvělou vedoucí, možnost osobního vzdělávání, stabilní zaměstnání, samostatnou kancelář v širším centru Brna blízko parku Lužánky a zastávek MHD s bohatou gastronomickou nabídkou v blízkém okolí, služební mobil s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu, služební notebook, stravenky v hodnotě 100 Kč odpracovaný den, Edenred kartu (příspěvky na volnočasové aktivity, kulturu...), příspěvky na penzijní a životní pojištění, jsme zprostředkovatelem karty MultiSport.
V době koronavirové možnost home office.
Požadavky Detailní požadavky viz oznámení o vyhlášení VŘ (https: www.szif.cz cs kariera portalAction detail&kon 00001066 konkurz_detail)
Požadujeme úspěšně ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, velmi dobrý písemný a ústní projev, trpělivost, schopnost týmové a zejména samostatné práce, odpovědnost, zájem o dlouhodobou spolupráci.
Zkušenosti s MS Teams výhodou.
Pokud je pro Vás zemědělství velká neznámá, nevadí, vše potřebné Vás naučíme.
přibližná mzda plat minimálně 27.980 Kč, časem i osobní ohodnocení (výše platu závisí na délce předchozí praxe, blíže viz tabulka v příloze č. 2 nařízení vlády 304 2014 Sb., platová třída 13)
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.3.2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vojtěch Kopecký
e-mail kariera@szif.cz
telefon 420 724 160 113
fax