zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (488) Počet poptávajících (11)Advokát(ka) koncipient(ka) stavební právo a životní prostředí

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát(ka) koncipient(ka) stavební právo a životní prostředí
pro společnost Frank Bold Advokáti, s.r.o.
určeno pro absolvent nebo právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Správní a stavební právo nás baví! Díky němu můžeme pomáhat obcím lépe připravovat kvalitní územní plány, developerům umisťovat plánované záměry férově, odpovědně a s respektem k danému území, nebo lidem bránit se před nezákonnými zásahy státu. Přidej se do týmu právníků Frank Bold Advokáti a pojď s námi měnit svět právem.

ČEMU SE U NÁS MŮŽEŠ VĚNOVAT
Setkáš se s různorodou advokátní prací v oblasti správního práva. Budeš se hlavně věnovat případům z oblasti územního plánování, řízení podle stavebního zákona či ochrany životního prostředí. Zapojíš se do komplexní právní podpory obcí, budeš pomáhat odpovědnému developmentu nebo zastupovat občany v případech ochrany jejich práv. Nebo můžeš třeba připravovat návrhy změn legislativy.

Budeš se také podílet na případech ve veřejném zájmu a pomáhat včas zakročit proti škodlivým záměrům nebo snížit jejich negativní dopady na životní prostředí. Aktuálně pomáháme např. Libereckému kraji v ochraně zásob vody a životního prostředí, které jsou zásadně ohroženy plánovaným rozšířením polského uhelného dolu Turów.

V ČEM JE PRÁCE U NÁS JINÁ
Rádi pracujeme na tom, co nám dává smysl. Jsou pro nás důležité etické mantinely, které jsme si stanovili a kterých se držíme. Děláme advokacii s vizí a táhneme za jeden provaz s neziskovými týmy Franka Bolda. Spojujeme tak kvalitní advokátní služby se společensky prospěšnými projekty.
Požadavky TATO PRÁCE JE PRÁVĚ PRO TEBE, KDYŽ...
najdeš v případu to podstatné, navrhneš účinnou strategii a pak s chutí sestavíš doporučení pro klienta nebo neprůstřelnou argumentaci pro soud,
práce s informacemi je pro tebe hračkou, dokážeš se rychle zorientovat, ať už v komplikovaných podkladech od klienta, nebo v připravovaném územním plánu,
baví tě přesvědčivě podat své argumenty v právních podáních,
rád a pracuješ a jednáš s klienty a jde ti o to dodat službu, která opravdu pomůže, uděláš i krok navíc, aby stál výsledek za to,
jsi týmový hráč a myslíš na úspěch celého týmu.

A JEŠTĚ ORGANIZAČNĚ...
Hledáme kolegu nebo kolegyni do naší pobočky v Brně, v Praze nebo Ostravě. (V případě čerstvých absolventů preferujeme Brno, kde sídlí větší část týmu.)
Pokud ses s agendou veřejného práva zatím setkal a jen okrajově, nevadí. Pokud tě tato oblast láká a jsi připravený á se učit a s náročnými úkoly se na začátku poprat, určitě se nám ozvi.
V případě advokáta preferujeme formu trvalé spolupráce.

VIDÍŠ SE V TOM
Zodpověz nám pár dotazů a nahraj svoje CV na našich webových stránkách www.fbadvokati.cz nabídka práce. My se ti ozveme zpět!
přibližná mzda dle dohody
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Brno, Praha, Ostrava
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hana Strnadová
e-mail zamestnani@fbadvokati.cz
telefon
fax