zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (492) Počet poptávajících (9)Student(ka) práv - 200Kč h

Zakladní údaje

zaměstnání Student(ka) práv - 200Kč h
pro společnost SimpleLaw s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do naší pražské advokátní kanceláře SimpleLaw s.r.o. hledáme studenta ku třetího ročníku právnické fakulty (a výše) na pozici paktikanta ky.

Co u nás můžeš dělat:
Věnujeme se výhradně právu pro digitální podnikání a také jeho zdanění. Dostaneš se u nás k tvorbě smluv pro IT, běžné či méně běžné korporátní agendě, zajímavým projektům s kryptoměnami, mezinárodním daňovým strukturám podnikání nebo sporům s finančákem. Praktikanty necháme dělat maximálně širokou část právní práce. Nechceme tě jen na rešerše, ani na přípravu kávy, ale na práci s přidanou hodnotou. Po zapracování tě necháme komunikovat s klienty napřímo.

S čím se u nás nepotkáš:
Neděláme právo pro právo a lejstra do šuplíku. Doručujeme klientům maximálně efektivní postupy a věříme, že kalkulované riziko do podnikání patří. Jsme proto orientovaní více na podnikání samotné, než na slepé dodržování každého předpisu. Více než styl tvé práce nás zajímá výstup. Více než doba, kdy práci děláš, nás zajímá její kvalita, rychlost a dodržení deadlinů.
Netrestáme tě za nápady a drzost. Pokud nám řekneš co děláme špatně a kde bychom mohli být lepší, budeme jen rádi.

Pro koho je pozice vhodná:
Určitě chceme, abys měl a zájem o služby které poskytujeme. Dostaneš se ke skutečně zajímavým projektům a rádi bychom, aby tě práce na těchto projektech bavila.
Chceme dotahovače. Ne vždycky bude tvoje práce bezchybná, ale chceme, abys jí vždy udělal a na 100% svých možností. A zároveň potřebujeme lidi, na které se dá spolehnout i v opravdu vypjatých situacích, které často nemají ani jedno správné řešení. Pokud tě navíc zajímá podnikání, technologie a finance, jsi na správné adrese.

Co můžeš očekávat:
Dáme ti možnost přemýšlet vlastní hlavou. Pokud sypeš jeden nápad za druhým a dokážeš je přetavit do výstupů s přidanou hodnotou, jsi náš člověk.
Nástupní mzda ve výši 200 Kč h. Všichni si tykáme a s většinou klientů taky.

Co očekáváme my:
Chceme abys měl a na práci 2-3 dny v týdnu. Nejsme pedanti na docházku, ale i přes to musíme plánovat kapacity práce.

Jak pozici získat:
Zašli nám životopis a pár vět, proč bys u nás chtěl a pracovat na juran@simplelaw.cz. Životopis je pro nás spíše tabulkou se základními informacemi a nevadí nám, pokud je zatím celkem prázdný. Pokud máš LinkedIn, stačí odkaz, s CV se dělat nemusíte.
Deadline pro zasílání životopisů je 22. ledna 2020 (včetně)

Těm z vás, kteří projdou základním sítem, zadáme konkrétní úkol. Ty nejlepší pak pozveme na přátelský pokec a kávu k nám do kanceláře.
Pokud jste dočetli inzerát až sem, máte náš hluboký obdiv :)
Požadavky
přibližná mzda 200Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Kirill Juran
e-mail juran@simplelaw.cz
telefon 776291558
fax