zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (541) Počet poptávajících (20)Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Ministerstvo vnitra
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Do oddělení vnější legislativy, které spadá pod odbor legislativy a koordinace předpisů, hledáme novou kolegyni kolegu se zájmem o legislativu.

Naše práce spočívá především v komplexním posuzování právních předpisů všech subjektů nadaných zákonodárnou iniciativou. Tato činnost zahrnuje spolupráci s řadou útvarů resortu, tvorbu připomínek, zastupování resortu na jednání, přípravu stanovisek a podkladů pro ministra na jednání vlády či Poslanecké sněmovny. Popsaná činnost nám zabírá většinu času, nicméně zabýváme se i posuzováním materiálů nelegislativní povahy (koncepce, analýzy apod.) či mezinárodních smluv sjednávaných v gesci ministerstva. Naše agenda je velmi různorodá a pestrá, což by mohlo být zajímavé pro ty z Vás, kteří jste se ještě nerozhodli, v jaké oblasti práva se hodláte dále profilovat. Pozice nabízí možnost seznámit se detailně s fungováním legislativního procesu v České republice.

Práce je vhodná pro absolventy, ale i právníky s praxí. Výhodou je udržování širokého přehledu napříč celým právním řádem.

Pozice je inzerována jako pracovní poměr na dobu neurčitou.

Z případných benefitů nabízíme 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, pružnou pracovní dobu, příspěvky FKSP, stravování v místě apod.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na níže uvedený kontaktní e-mail. Případné dotazy rádi zodpovíme.
Požadavky
přibližná mzda 14. platová třída (od 30 170,- Kč do 45 340,- Kč), osobní ohodnocení, možnost odměn
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Klára Štěpánková
e-mail klara.stepankova@mvcr.cz
telefon
fax