Office Manager

Zakladní údaje

zaměstnání Office Manager
pro společnost Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o.
určeno pro

Popis práce Advokátní kancelář Pokorný, Wagner & partneři, s.r.o. se sídlem v centru Prahy přijme na plný pracovní úvazek nového kolegu kolegyni na pozici Office Manager.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:
- zabezpečení chodu kanceláře
- jednání s dodavateli a externími spolupracovníky, řešení smluvních vztahů
- zajištění dodávek a správy technického zabezpečení a vybavení (PC, NTB, mobilní telefony, )
- zajištění marketingových aktivit, seminářů, meetingů, firemních akcí
- správa evidenčních systémů (docházkový systém, katastrální a jiné rejstříky, systém zajišťující bezpečnost firemních dat, aj.)
- příprava podkladů pro mzdy
- organizace týmů advokátních asistentů a paralegalů včetně náboru
- zajišťování služebních cest
- veškerá agenda týkající se pronájmu kancelářských prostor
- správa vozového parku jednatele společnosti
- správa webových stránek společnosti

Co Vám nesmí chybět:
- ukončené VŠ vzdělání
- anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem
- pokročilá znalost Microsoft Office
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- schopnost samostatně pracovat
- organizační schopnosti
- pečlivost a spolehlivost
- předchozí praxe v oboru výhodou

Co Vám nabízíme:
- stabilní a perspektivní uplatnění v renomované advokátní kanceláři
- motivační finanční ohodnocení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou
- nově zrekonstruované kanceláře v centru Prahy (samostatné kanceláře pro max 2 zaměstnance)
- zajímavý balíček benefitů (5 týdnů dovolené, 3 sickdays kalendářní rok, příspěvek na stravování v hodnotě 110,- Kč den, mobilní telefon i pro soukromé účely, možnost zajištění Multisportkarty, příspěvky k životním událostem)

Více informací o naší advokátní kanceláři a o způsobu nakládání s osobními údaji naleznete na našich webových stránkách www.p-w.cz .

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete svůj životopis na zamestnanci@p-w.cz
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 21.9.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Claudia Blažeková
e-mail zamestnanci@p-w.cz
telefon