zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (302) Počet poptávajících (16)Právní asistent ka (student)

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent ka (student)
pro společnost British American Tobacco
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do naší společnosti British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o. hledáme na právní oddělení studenta práv 2.-3. ročníku ideálně na 2-3 dny v týdnu dle domluvy. Pracovní doba je flexibilní, vyjdeme Ti maximálně vstříc s ohledem na studijní povinnosti, a to jak během semestru, tak o zkouškovém.

Naše společnost je nadnárodní, z tohoto důvodu budeš spolupracovat i s kolegy z jiných zemí, proto je podmínkou znalost anglického jazyka. Není však třeba detailní znalost právnické angličtiny. Vše ostatní Tě naučíme, nevyžadujeme tedy jakoukoli předchozí pracovní zkušenost v oboru.

Vzhledem k oboru podnikání naší společnosti se budeš potkávat zejména s oblastí tabákové legislativy ale současně se ponoříš i do občanského, obchodního, pracovního i trestního práva. Náplní práce bude, kromě přípravy a kontroly smluvní dokumentace, také příprava a kontrola marketingových a dalších podkladů, právní rešerše a další rozmanité úkoly.

Budeme se těšit na Tvoje odpovědi přes formulář na této stránce:
https: bat.jobs.cz V sekci volná místa najdeš volnou pozici "Právní asistent". Prosím, ozvi se nám přes formulář na konci stránky.
Požadavky
přibližná mzda 160,- Kč hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Karolinská 2, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.2.2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba Katarina Stojková
e-mail katarina_stojkova@bat.com
telefon
fax