zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (529) Počet poptávajících (17)STUDENT, STUDENTKA 4. - 5. ročník

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT, STUDENTKA 4. - 5. ročník
pro společnost Kintr Legal s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Malá advokátní kancelář Kintr Legal hledá do svého týmu studenty právnické fakulty. Práce je rozmanitá od korporátní agendy, přes občanské právo a soudní spory až po právo nemovitostí. Specializací naší kanceláře jsou převody lékařských ordinací.

U nás nebudete jen stát u kopírky. Náplní práce je především příprava právních podkladů, jednoduchých smluv, odborných rešerší a různých podání. Po zapracování je možnost vedení projektů od počátku až do konce. V případě potřeby je náplní práce i administrativní činnost a zajišťování chodu kanceláře.

Nabízíme mentoring, srozumitelnou zpětnou vazbu a přímou spolupráci s advokátem kanceláře, příjemné a neformální pracovní prostředí, ohodnocení dle schopností, možnost dlouhodobé spolupráce, uplatnění po dokončení studia a především nasbírání cenných zkušeností.

Pracovní doba dle oboustranné dohody. Předpokládáme alespoň 2 dny v týdnu, ideálně i víc, ale na všem se dá dohodnout. V případě potřeby možná i občasná práce z domova. O zkouškovém studentům vycházíme vstříc.
Požadavky Hledáme studenta, který je spolehlivý, pečlivý a samostatný. Nevyžadujeme perfektní orientaci v platném právu, ale především zájem učit se novým věcem. Předchozí praxe výhodou, nikoliv podmínkou.

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: office@kintrlegal.cz. Zavoláme Vám zpět a domluvíme se na osobním setkání. Budeme se na Vás těšit.
přibližná mzda Nabízená mzda se pohybuje kolem 140,- Kč hod a je přímo úměrně rostoucí se zkušenostmi, znalostmi a nasazením zaměstnance.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Karlín
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Karbanová
e-mail office@kintrlegal.cz
telefon 604 126 608
fax