ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI
pro společnost ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící ve Vodičkově 31, Praze 1, zaměřující se na obchodní právo, přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního týmu nového kolegu kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT-KA

Náplň práce:
- obecná praxe v různých právních odvětvích, s převahou obchodněprávní agendy
- podílení se na zajímavých kauzách ve spolupráci s advokáty
- příprava různorodé právní dokumentace a soudních podání
- účast na jednáních s klienty a protistranami, účast na jednáních u soudů či jiných
orgánů
- postupná samostatnost při vedení jednodušších kauz

Nabízíme:
- slušné zacházení, příjemné pracovní prostředí
- pracovní dobu volnou cca od 9 do 17 hod.
- karierní růst ve stabilní advokátní kanceláři
- různorodou právní práci
- motivující finanční ohodnocení reflektující schopnosti právníka a pracovní nasazení
- dlouhodobou spolupráci
- telefon, laptop, MultiSport, 5 týdnů dovolené, příspěvek na výuku AJ

Další informace o kanceláři naleznete na http: www.sirokyzrzavecky.cz. Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií na emailovou adresu: office@sirokyzrzavecky.cz.
Požadavky Požadujeme:
- inteligenci, spolehlivost, pečlivost, snahu učit se a zlepšovat, občasnou sebereflexi,
týmovou práci
- pokročilou znalost anglického jazyka; německý či ruský jazyk výhodou
- kvalitní ústní i písemný projev, uživatelskou znalost MS Office
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- předchozí praxe vítána, není však podmínkou
přibližná mzda 25.000,-Kč - 40.000,-Kč podle dovedností a zkušeností
Místo výkonu práce Vodičkova 710 31, Nové Město, 110 00 Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eva Bálková
e-mail office@sirokyzrzavecky.cz
telefon 226216790