ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT- KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT- KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI
pro společnost ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o., sídlící v centru Prahy u Václavského náměstí, se zaměřením na obchodní právo přijme v souvislosti s rozšiřováním svého právního týmu nového kolegu - kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT -KONCIPIENTKA.

Náplň práce:

- obecná praxe v advokátní kanceláři v rámci různých právních odvětví
- podílení se na zajímavých kauzách ve spolupráci s advokáty
- příprava různorodé právní dokumentace a podání na soudy
- účast na jednáních s klienty a due diligence
- samostatná koordinace úkolů a vedení jednodušších kauz

Nabízíme:

- osobní přístup a příležitost karierního růstu ve stabilní advokátní kanceláři
- zajímavou a různorodou práci v rámci různých právních odvětví
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- motivující finanční ohodnocení odpovídající úrovni uchazeče a reflektující pracovní nasazení
- dlouhodobou spolupráci
- nástup dle dohody, ideálně ihned
- firemní benefity: telefon, laptop, MultiSport karta, 5 týdnů dovolené, příspěvek na výuku AJ

Další informace o kanceláři naleznete na www.sirokyzrzavecky.cz
Požadavky Požadujeme:

- absolvent - ka právnické fakulty
- kritické myšlení a otevřenost
- schopnost analýzy a argumentace
- spolehlivost a zájem o kvalitu vlastních výstupů
- pokročilá znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
- kvalitní písemný projev a uživatelská znalost MS Office
- dlouhodobá spolupráce
- předchozí praxe vítána, není však podmínkou
přibližná mzda 25.000,-Kč - 40.000,-Kč podle dovedností a zkušeností
Místo výkonu práce Vodičkova 710 31, Nové Město, 110 00 Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eva Bálková
e-mail info@sirokyzrzavecky.cz
telefon 226216790