služební místo vrchní ministerský rada - právník právnička AO

zaměstnání služební místo vrchní ministerský rada - právník právnička AO
pro společnost Ministerstvo financí
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň činnosti na služebním místě:
Náplní práce je právní podpora auditním týmům při jejich auditní činnosti v oblasti čerpání ESI Fondů v České republice. Stěžejními oblastmi práva využitelnými na této pozici jsou právo veřejného zadávání (veřejné zakázky), veřejná podpora, evropská legislativa v oblasti ESI Fondů, veřejné finanční právo. Součástí práce je účast na jednáních AO na vnitrostátní a evropské úrovni, případně lektorská prezentační činnost v oblasti spadající do působnosti AO.

Podrobné informace k podání Žádosti o přijetí do služebního poměru naleznete na:
https: www.mfcr.cz cs o-ministerstvu personalni-informace volna-mista-mf sluzebni-misto-vrchni-ministersky-rada--38461

Nabídky se podávají do 29. května 2020

Platové podmínky:
Cca 36000 cca 50000,- Kč podle dosažené započitatelné praxe (systemizovaná platová třída 14, zařazení podle NV 304 2014 Sb.)

Dále nabízíme:
Stravenky, příspěvek z FKSP, 25 dní dovolené, 5 dní indispozičního volna, možnost umístění předškolního dítěte v dětské skupině zřízené MF, nadstandardní možnosti v oblasti dalšího rozvoje a školení.

Místo výkonu služby, kraj:
Praha

Úvazek:
Plný, s možností dohody o zkrácení.
Služební poměr na dobu neurčitou.
časové potřeby - pravidelně v rámci pružné pracovní doby, pracovní doba při plném úvazku 40 hod týdně

Datum možného nástupu:
Ihned po ukončení výběrového řízení, příp. podle dohody

Bližší informace poskytne:
Bc. Zuzana Zachová
Odbor 30 Personální
e-mail: Zuzana.Zachova@mfcr.cz
Ministerstvo financí
Letenská 15
118 10 Praha 1
www.mfcr.cz
Požadavky
přibližná mzda 14. platová třída
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu červeneč 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Zuzana Zachová
e-mail zuzana.zachova@mfcr.cz
telefon