RECEPČNÍ (BRIGÁDA - dva pracovní dny v týdnu nebo dle domluvy)

zaměstnání RECEPČNÍ (BRIGÁDA - dva pracovní dny v týdnu nebo dle domluvy)
pro společnost Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o., hledá do svého administrativního týmu kolegyni recepční (studentku VŠ)

RECEPČNÍ
(BRIGÁDA - dva pracovní dny v týdnu nebo dle domluvy)

Náplň práce:
Přijímání telefonických hovorů, jejich přepojování
Přebírání a vyřizování vzkazů
Přijímaní návštěv a klientů
Příprava zasedací místnosti na jednání, zajištění pořádku
Administrativní podpora sekretariátu a právníků kopírování, skenování apod.
Zajištění hladkého chodu recepce v pracovní době 7.30 11.30 h nebo 15.30 20.00 h
Nástup ihned

Profil:
Reprezentativní vzhled a vystupování
Komunikativní znalost AJ
Znalost práce na PC (MS Office)
Časová flexibilita
Dobré komunikační a organizační schopnosti
Pečlivost, samostatnost, diskrétnost
Požadavky Nabízíme:
Zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející firmy
Práci v mladém přátelském kolektivu a atraktivním prostředí
Zaučení a spolupráce s vedoucí recepce
Pracovní poměr uzavřený dohodou o provedení práce
Účast na teambuildingu či večírcích společnosti a další výhody
Odměna 120,- Kč h

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce na e mailovou adresu: lucie.cyprova@tdpa.cz
přibližná mzda 120,- Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lucie Cyprová
e-mail lucie.cyprova@tdpa.cz
telefon 270005533