Compliance Officer

Zakladní údaje

zaměstnání Compliance Officer
pro společnost Fincentrum & Swiss Life Select a.s.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Hledáme do týmu pozitivního a otevřeného kolegu či kolegyni. Toho, kdo chce pracovat týmově i samostatně. Jsme finančně-poradenská společnost patřící do velké zahraniční skupiny a nabízíme pestrou práci v malém týmu, který má na starost právní a compliance procesy pro Českou republiku.
Současně Vás čeká zajímavá a pro praxi obohacující práce spojená s compliance povinnostmi, které jsou na společnost kladeny ze strany mateřské společnosti a evropské skupiny Swiss Life. Budete mít možnost získat pracovní zkušenosti a silné stabilní pracovní zázemí v přední finančně poradenské společnosti a od přední evropské finanční skupiny.

Pracovní náplň:
Kontrola souladu činností a procesů s právními normami (Compliance)
Úpravy a vytváření vnitropodnikových směrnic
Příprava odpovědí pro orgány státní správy a regulátora
Komplexní agenda týkající se osobních údajů, AML, GDPR, zákonů regulujících distribuci pojištění, investic, úvěrů
Kontrola dodržování interních předpisů subjektu dohlíženého ČNB
Reporting compliance procesů na skupinu Swiss Life (komunikace v anglickém jazyce)
Spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Požadavky Co očekáváme od vás:
Min. 1 rok působení v oddělení Compliance, zkušenosti s pozicí AMLO výhodou
Chuť pracovat, přemýšlet, vymýšlet a zlepšovat
VŠ vzdělání právního směru
Komunikativní a organizační schopnosti
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2)
Nabízíme vám:
Přátelské zázemí silné ambiciózní společnosti
Spolupráce se zkušenými kolegy a potenciál dalšího rozvoje
Profesní příležitost a podporu toho stát se odborníkem v oblasti compliance na finančním trhu
Notebook a mobilní telefon i pro soukromé využití
Odpovídající zaměstnanecké benefity (školení, bonusy, stravenky, týden dovolené navíc, Sick Days, firemní akce)
Místo výkonu práce Praha
Nástup dle dohody
přibližná mzda 65000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Lukáš Pácl
e-mail lukas.pacl@fincentrum.com
telefon 731516223