asistentka v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání asistentka v advokátní kanceláři
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
-správa datových schránek a zpracování pošty
-komunikace s klienty, dodavateli a úřady
-správa exekučních případů
- přepisy diktátů především kontrola již elektronicky přepsaných textů
- úprava textů

Nabízíme:
- perspektivní uplatnění ve stabilní advokátní kanceláři
- příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou po zapracování
- vstřícný kolektiv
- odpovídající platové ohodnocení
- benefity: 3 sick day, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, občerstvení na pracovišti,
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis.
Požadavky Požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování
- vynikající znalost českého pravopisu
- praxe na podobné pozici
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská 60
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 01.01.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Pěknicová Miroslava
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946