Asistent Asistentka v AK

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent Asistentka v AK
pro společnost AK Plajner a partneři
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Jaká bude náplň Vaší práce

- Zajištění chodu recepce
- Uvádění a obsluha příchozích klientů a návštěv
- Vyřizování korespondence a telefonických hovorů, správa datových schránek
- Formátování dokumentů, smluv a prezentačních materiálů
- Podpora při zajištění organizačně-administrativního chodu kanceláře
- Řešení a organizace firemních událostí
- Vedení spisové agendy

Co od Vás očekáváme

- Praxi na obdobné pozici (administrativní podpora, recepce), orientace v oblasti advokacie výhodou, nikoli podmínkou
- Výbornou znalost práce na PC (zejména Word, Excel)
- Komunikační znalost anglického jazyka
- Příjemné vystupování, časová flexibilita
- Komunikativnost a schopnost práce v týmu
- Organizační schopnosti a samostatnost
- Spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout

- Práci na hlavní pracovní poměr
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Přátelský a mladý kolektiv
- Práce v příjemném prostředí v centru Prahy

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Vaše strukturované CV s fotografií na blazek@plajner.cz. Budeme se těšit na osobní setkání.
Požadavky
přibližná mzda Dle předchozí praxe a dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Leden 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Adam Blažek
e-mail blazek@plajner.cz
telefon 420724137469