notářský koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání notářský koncipient
pro společnost Mgr. Šárka Otipková, notářka
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: činnost notářského koncipienta dle notářského řádu, včetně administrativní činnosti spojené s chodem kanceláře a činností notáře, úkony v pozůstalostním řízení, příprava notářských zápisů dle zákona o obchodních korporacích a občanského zákoníku.
Požadavky Požadavky: znalost právních předpisů, pečlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, kreativita, komunikativnost, samostatnost, zájem stále se vzdělávat, znalost práce na PC. Životopis zasílejte na e-mailovou adresu: otipkova@otipkova.cz
přibližná mzda dle dohody
Kraj Ostrava
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu léto 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Šárka Otipková
e-mail otipkova@otipkova.cz
telefon 737537737