student paralegal brigádník

Zakladní údaje

zaměstnání student paralegal brigádník
pro společnost Cashdirect, a.s.
určeno pro Student

Popis práce Stabilní česká společnost působící na trhu již více než 10 let a zabývající se zejména správou a vymáháním peněžitých pohledávek nabízí brigádu pro studenty tky právnické fakulty v oblasti exekučního práva, insolvenčního práva a občanského práva procesního.

Náplň práce:
příprava dokumentace a přihlašování pohledávek do insolvenčních řízení, vyřizování související korespondence se soudy a insolvenčními správci
vyřizování jednoduchých výzev soudů a soudních exekutorů
plnění dalších úkolů dle zadání nadřízeného

Nabízíme:
individuální pracovní dobu podle zájmu a možností studenta
zajímavou práci ve stabilní společnosti
odpovídající odměnu za provedenou práci
mladý a přátelský kolektiv
osobní růst
pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dopravnou dostupností
Požadavky Požadujeme:
ovládání MS Office na pokročilé úrovni
proaktivní přístup k řešení situací
loajalitu a spolehlivost
energický a veselý charakter
komunikativnost
přibližná mzda Mzda až 150,- h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Anděl
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned popřípadě dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Uni Search
e-mail info@unisearch.eu
telefon