zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (573) Počet poptávajících (18)asistent advokáta

Zakladní údaje

zaměstnání asistent advokáta
pro společnost AK Čechovský a Václavek, s.r.o.
určeno pro

Informace o práci

Popis práce ASISTENT ASISTENTKA RECEPČNÍ

AK Čechovský & Václavek, Praha 1

Do naší advokátní kanceláře hledáme asistenta ku advokáta a recepční v jednom. Jsme středně velká advokátní kancelář přibližně o 20 lidech a chybí nám sympatický člověk, který by obsadil recepci.

Co čekáme my od Vás Především nadšení, chuť, spolehlivost a příjemné vystupování. Nemusíte mít praxi v advokátní kanceláři, věříme, že vše se dá naučit a nejdůležitější je elán a spolehlivost. Máme velmi pestrou klientelu, což se odráží i na jednání s klienty. Velmi oceníme, pokud nebudete mít problém komunikovat v angličtině (ústně i písemně) a jakýkoli další jazyk bude jen výhodou, ale není podmínkou. Práce na nabízené pozici v sobě snoubí klasickou recepční práci (objednávání schůzek s klienty, přijímání klientů, vyřizování telefonátů, práce s poštou, atd.) a zároveň práci asistenta advokáta (psaní jednoduchých vzorových přípisů státním orgánům či klientům). Jak už bylo řečeno, vše Vás rádi naučíme. Nehledáme dokonalou a hotovou recepční recepčního, ale především člověka, který bude mít chuť se všechno naučit a bude na něj spoleh.

Co nabízíme my Vám Adekvátní finanční ohodnocení, firemní benefity v podobě stravenek a multisport karty. Zároveň nabízíme mladý přátelský kolektiv, který se postará o to, aby se Vám u nás líbilo a aby Vaše zaučení a další působení v kanceláři probíhalo hladce.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám prosím životopis a motivační dopis na adresu kancelar@advokati-ceva.cz, rádi se s Vámi setkáme na pohovoru!
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Opletalova 25
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eliška Petrtýlová
e-mail kancelar@advokati-ceva.cz
telefon 774737721
fax