STUDENT(KA) 3. - 5. ROČNÍKU PF

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT(KA) 3. - 5. ROČNÍKU PF
pro společnost Eversheds Sutherland, advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Studuješ práva a přemýšlíš, kde už během školy nastartuješ svoji kariéru... Chceš se stát součástí týmu advokátní kanceláře, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb... Nabízíme placenou stáž s časovou flexibilitou, kterou si po dohodě budeš moci řídit sám(a) podle tvojí školy. Absolvuješ vysokou školu byznysu, díky které budeš hned po škole o krok napřed!

NABÍZÍME:
Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst. Vyzkoušíš si různé oblasti práva.
Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
Kariérní růst: Běžně se naši studenti stávají našimi koncipienty a někteří dokonce po letech i partnery.
Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra (autobusová linka tě doveze za 10 minut až před fakultu).
Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.
Požadavky NÁPLŇ PRÁCE:
Budeš připravovat kompletní právní rešerše a jinak podporovat seniornější kolegy.
Občas se účastníš i soudních a klientských jednání.
Budeš asistovat při přípravě klientských smluv a dokumentů.
Součástí tvé práce bude i monitoring současné judikatury a legislativy.
V případě vzájemné spokojenosti je možné se v 5. ročníku posunout na pozici Traineeho .

OČEKÁVÁME:
Nadšení bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita.
Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou.
Možnost pracovat minimálně 3-4 dny v týdnu.
přibližná mzda 155 Kč, po roce 165 Kč na hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 394 12, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@eversheds-sutherland.cz
telefon