zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (527) Počet poptávajících (17)PRÁVNÍ ASISTENT(KA)

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍ ASISTENT(KA)
pro společnost CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ je jednou z největších a nejstarších advokátních kanceláří v České republice. Za více než 26 let působení na českém právním trhu si vydobyla reputaci profesionální a spolehlivé advokátní kanceláře, která patří k významným představitelům české advokacie.

Během studií u nás začal pracovat jeden ze společníků a většina našich partnerů a advokátů. Proto věříme v dlouhodobou spolupráci a studentům věnujeme náležitou pozornost.

STABILNÍ ZAČLENĚNÍ DO TÝMU

Kancelář je rozdělena do šesti právních týmů, v čele každého stojí vedoucí advokát. Studenti si ve svém týmu sami plánují rozvrh práce a do kanceláře dochází zhruba 9 dní v měsíci. Pracovní doba je od 9 do 18 hodin s placenou hodinovou pauzou na oběd.

PESTRÁ A ZAJÍMAVÁ AGENDA

Týmy kanceláře jsou rozděleny podle sektorů, ve kterých naši klienti působí, jedná se zejména o veřejné služby a municipality, dopravu, chemický průmysl, energetiku, finanční služby a automotive. Těmto klientům týmy poskytují komplexní právní služby. Při práci se tedy dostanete k celé řadě právních odvětví.

SMYSLUPLNÁ PRÁCE

Úkolem studenta je pomáhat koncipientům a advokátům. Očekáváme zejména schopnost naučit se připravit kvalitní rešerše, které budou základem vaší práce. V závislosti na zkušenostech a ročníku studia klesá administrativní agenda, ve 4. 5. ročníku je téměř eliminována a student se začíná připravovat na koncipientskou roli.

PROFESNÍ ROZVOJ

Každý student u nás po čase získá svého patrona z řad advokátů či koncipientů, se kterým spolupracuje nejvíce. Patron představuje garanta profesního rozvoje. Patron se studentem vypracuje jeho kariérní plán, v němž si stanoví cíle a prostředky k jejich dosažení. Plnění cílů je předmětem pravidelné zpětné vazby.

ZASLOUŽENÁ ODMĚNA

Práce studentů je pro nás důležitá, a tak přistupuje i k jejímu ohodnocení. Odměna se pohybuje mezi 150 a 180 Kč za hodinu.

BENEFITY

Výborné pracovní zázemí, mladý kolektiv a přátelské vztahy vytváří prostředí, ve kterém je radost pracovat. Studenti jsou u nás řádnými členy týmů a jako takoví mohou čerpat celou řadu benefitů jako jsou příspěvky na dovolenou, Multisport, interní semináře na aktuální právní problematiku, jazykové kurzy, společenské a kulturní akce a další.
Požadavky
přibližná mzda 150 - 180 Kč hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha, Pankrác
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Filip Drnec
e-mail drnec@akccs.cz
telefon 224827884
fax