Právník - junior

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - junior
pro společnost CZECHOSLOVAK GROUP
určeno pro 1 až 2 roky praxe

Informace o práci

Popis práce Co Vás čeká
Příprava a kontrola revize smluvní dokumentace (převážně dodavatelsko odběratelských vztahů);
příprava zakladatelských právních jednání a administrace související se založením společností;
příprava relevantní dokumentace pro realizaci přeměn (fúze a rozdělení);
příprava smluv o převodu podílů a převodu akcií a související dokumentace;
příprava korporátních rozhodnutí;
posuzování právních případů, vypracování právních stanovisek (zejména k tématům obchodního práva a práva obchodních společností);
správa DMS (document management system);
styk s úřady, orgány veřejné správy, soudy a notáři (zejména agenda obchodních korporací);
monitoring legislativních změn.
(Inzerát rovněž nalezenete v přehlednější formě na karierních stránkách CSG)
Požadavky Jak si Vás představujeme
Vysokoškolské vzdělání - magisterský obor právo a právní věda;
praxe alespoň 1 až 2 roky na pozici podnikového právníka advokátního koncipienta;
široký rozhled v oblasti práva;
práce s počítačem: word, excel a další informační systémy; znalost právních programů - např. Beck;
anglický jazyk úroveň B2 plus právní angličtina;
vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup k řešení problémů;
časová flexibilita a odolnost vůči stresu.
přibližná mzda 00000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha - Karlín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Zbyněk Štrobach
e-mail Zbynek.Strobach@csgm.cz
telefon 731632953