ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT(KA)
pro společnost Advokátní kancelář JUDr. Bc. Rudolf Kožušník
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni na pozici advokátní koncipient se zapálením pro advokacii.

Popis pozice:
- podílení se na řešení případů od začátku do konce
- účast na soudních jednáních a příprava soudních podání
- komunikace s klienty

Nabízíme:
- přátelský a dynamický kolektiv
- pravidelné odměny
- firemní benefity
- podporu při přípravě na advokátní zkoušky

Jsme advokátní kancelář, která poskytuje komplexní právní poradenství a služby české i zahraniční klientele, a to především v oblasti občanského a obchodního práva.
Zakládáme si na diskrétnosti, solidnosti a úctě k tradicím.
Požadavky Pokud hledáte pracovní uplatnění v rámci tradiční advokátní kanceláře, kde poznáte, co to je praktikovat právo a kde budete v centru dění a nadále se vzdělávat, prosím, neváhejte a kontaktujte nás: admin@esq.cz

Upozornění: Pokud nám zašlete Váš životopis, budeme zpracovávat údaje v něm obsažené pro účely realizace výběrového řízení. Více informací o zpracování osobních údajů lze nalézt na našich webových stránkách www.esq.cz
přibližná mzda dle dohody, mimořádné bonusy
Kraj Praha
Místo výkonu práce PRAHA 2, nám. Míru, Vinohrady
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Kožušníková
e-mail admin@esq.cz
telefon 602 175 222