zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (450) Počet poptávajících (4)Frankofonní advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Frankofonní advokátní koncipient
pro společnost Ladislav Drha, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy hledá advokátního koncipienta se znalostí francouzského jazyka na úrovni B2 a výše (právnická francouzština není podmínkou, lze se ji doučit v praxi).

Zavedeným standardem naší kanceláře je všeobecná praxe a jsme tedy schopni poskytnout advokátnímu koncipientovi praxi z různých oblastí práva soukromého i veřejného, včetně praxe na trestních věcech. Přehled specializace naleznete na našem webu. Naším zájmem je budovat kvalitní a stabilní tým, a proto klademe důraz na praktickou přípravu koncipientů na budoucí povolání advokáta a našeho kolegy. Běžným standardem tedy například je přímá komunikace koncipienta přímo s klientem, samostatné vedení a zpracovávání celých případů, kde advokát vykonává pouze supervizi atp. Dále nabízíme koncipientům možnost aktivně participovat na akademické činnosti kanceláře, pokud o to mají zájem.
Požadavky Od advokátního koncipienta očekáváme loajalitu, motivaci k vlastnímu vzdělávání, snahu dozvědět se více a průběžně se zlepšovat. Za samozřejmost pak považujeme samostatnost, odpovědnost a schopnost logického uvažování. Výhodou je schopnost a zájem koncipienta rozvíjet kancelář v oblasti byznysu, kde i juniorní kolegové mají prostor a příležitost k realizaci vlastních nápadů. Výhodou je schopnost a zájem koncipienta rozvíjet kancelář v oblasti byznysu, kde i juniorní kolegové mají prostor a příležitost k realizaci vlastních nápadů. Vzhledem k filosofii kanceláře, kdy si sami vychováváme kolegy, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Své CV zasílejte prosím na office@ak-drha.cz.
přibližná mzda 27.000 Kč - 40.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Václavské náměstí, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu únor 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Marcela Brejšová
e-mail office@ak-drha.cz
telefon 420 776 578 499
fax