Rejstříková vedoucí - civilní agenda

Zakladní údaje

zaměstnání Rejstříková vedoucí - civilní agenda
pro společnost OS Praha - východ
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- vede komplexní zajišťování agendy rejstříků soudu dle vnitřního kancelářského řádu
- odpovídá za dodržování stanovených lhůt
- za realizaci referátu (především písemností určeným osobám)
- další administrativní činnosti týkající se dané pozice
Požadavky Požadujeme :
- středoškolské vzdělání s maturitou
- psaní všemi "10-ti", praxe výhodou
- trestní bezúhonnost
- uživatelská znalost práce na PC podmínkou
(každodenní práce v interním programu a MS Office)
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
Nabízíme:
- platové zařazení v 7. platové třídě dle nařízení vlády č.300 2019 Sb.
- zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 110,-Kč, 25 dnů dovolené, indispoziční volno, vzdělávání v rámci justiční akademie a další)
- pozice je vhodná i pro absolventy
- zaškolení zkušenějším kolegou
- po zapracování možnost dalšího kariérního růstu
Nástup : dle domluvy
přibližná mzda 18 000 - 26 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Klusáčková Petra, Bc.
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420221729382