zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (331) Počet poptávajících (18)Student, studentka

Zakladní údaje

zaměstnání Student, studentka
pro společnost NOTÁŘSKÁ KANCELÁŘ - HRADEC KRÁLOVÉ
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Notářská kancelář JUDr. Olgy Adamíra Čepelové, Ph.D. v Hradci Králové hledá do našeho mladého týmu kolegyni či kolegu na pozici student, studentka pro dlouhodobou spolupráci s možností kariérního postupu i po absolvování studia. Nabízíme zisk zkušeností v prostředí notářské kanceláře, příjemné pracovní zázemí v centru města, přátelský kolektiv a možnost všestranného rozvoje v oblasti právní praxe.

Náplň práce právního praktikanta - praktikantky zahrnuje dílčí právně-administrativní úkony, vyhotovování jednodušších právních podání a smluv v občanskoprávní a obchodněprávní agendě, příprava dědických spisů, archivaci dokumentů, práci s notářskými spisy a občasnou pochůzkovou činnost. Během zkouškového období se snažíme vyjít studentům maximálně vstříc.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na email notarka@notarkavhradci.cz.
Požadavky Práce v rozsahu 2 - 3 dny v týdnu - dle vzájemné dohody, uživatelská znalost MS Office.

Oceňujeme samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, reprezentativní vystupování, loajálnost, vůli a chuť pracovat na svém rozvoji.
přibližná mzda dohodou
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu září - říjen

Kontaktní informace

kontaktní osoba JUDr. Olga Adamíra Čepelová, Ph.D.
e-mail notarka@notarkavhradci.cz
telefon
fax