zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (331) Počet poptávajících (14)Spolupracující Advokát Partner

Zakladní údaje

zaměstnání Spolupracující Advokát Partner
pro společnost HAYS
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Vaše nová společnost
Pro našeho váženého klienta hledáme advokáta do advokátní kanceláře v Praze, který by se stal spolupracujícím advokátem partnerem.

Vaše nová pozice
Ideálně hledáme advokáta s vlastní klientelou a zaměřením na korporátní právo, M&A, insolvenci, finanční právo, trestní odpovědnost, ale také specialisté z jiných segmentů jsou vítání.
Na téhle pozici budete odpovědný za svůj segment specializaci. Musíte být draví a zaměřeni na klienty, rozvoj byznysu a přínos nových klientů do společnosti. Na téhle pozici je nutná znalost anglického jazyka na výborné úrovni a znalost německého jazyka a jiných jazyků je velkou výhodou. Profesionální vystupováni, kolegiální duch, lidský a férový přístup by měl být samozřejmostí.

Co nabízíme
Zastřešení zaběhnuté advokátní kanceláře, příjemné pracovní prostředí, flexibilní pracovní doba. Stanete se součástí týmu advokátů a partnerů, s přátelským ale profesionálním přístupem.
Požadavky Na téhle pozici je nutná znalost anglického jazyka na výborné úrovni a znalost německého jazyka nebo jiných jazyků je velkou výhodou.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Stepanovová
e-mail stepanovova@hays-response.cz
telefon
fax