Právnička právník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům Plzeň

zaměstnání Právnička právník v Organizaci pro pomoc uprchlíkům Plzeň
pro společnost Organizace pro pomoc uprchlíkům
určeno pro Absolvent

Popis práce Do našeho právního týmu v pobočce Plzeň hledáme posilu se zájmem o migrační a pracovní právo

Jaká bude náplň práce
Poskytování právní pomoci klientům OPU v oblasti migračního a pracovního práva.
Zastupování vybraných případů.
Účast na schůzkách právního týmu.

Co nabízíme navíc
Možnost účastnit se seminářů a českých a zahraničních konferencí, například na téma judikatury Evropského soudu pro lidská práva.
Možnost zapojení se do dalších aktivit OPU, například do přednášek pro školy a akcí pro veřejnost.

Jaké máme požadavky
Chuť pracovat s uprchlíky a cizinci.
Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo.
Kreativita, radost z nalézání vhodných právních řešení.
Ochota učit se nové věci a pročítat nové právní předpisy.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Schopnost empatie a komunikace s lidmi z odlišného jazykového a kulturního prostředí.
Kromě českého jazyka znalost AJ či RJ či nějakého dalšího jazyka.
Požadavky Jaký bude úvazek a kdy je nástup
Nabízíme zkrácený úvazek v rozsahu 0.5 s případným navýšením, mzda 17.000,- Kč hrubého
Nástup je možný k 1.12.2019
Prosíme o zaslání motivačního dopisu a CV na mail: hana.frankova@opu.cz
Těšíme se na setkání v OPU
přibližná mzda 17000
Kraj Plzeň
Místo výkonu práce Sady Pětatřicátníků 48 33, 301 00 Plzeň 3
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 01.12.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hana Franková
e-mail hana.frankova@opu.cz
telefon 730 158 779