Exekutorský koncipient, kandidát

Zakladní údaje

zaměstnání Exekutorský koncipient, kandidát
pro společnost Exekutorský úřad Praha 5
určeno pro Absolvent

Popis práce Exekutorský úřad v Praze 5 přijme absolventa právnické fakulty či koncipienta s praxí na pozici exekutorského koncipienta ku či kandidáta ku. Předchozí praxe v exekutorském úřadě je výhodou. Požadujeme zaslání životopisu v obvyklé struktuře mailem.

Náplň práce:
- náplní práce je činnost exekutorského koncipienta či kandidáta dle zák. 120 2001 Sb., vedení a výkon exekutorské agendy, vedení spisové dokumentace, rozhodovací činnost

Nabízíme:

- práci v milém a přátelském kolektivu

- příjemné pracovní prostředí

- 28.000 Kč, dále podle praxe 45.000 Kč, motivující finanční ohodnocení po zapracování

- možnost odborného růstu a karierního postupu

Nástup: ihned dohodou

Další informace:
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.
Požadavky Požadujeme:
- VŠ vzdělání právního směru

- znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)

- samostatnost,spolehlivost, pečlivost, loajalita

- vysoké pracovní nasazení
přibližná mzda 40000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 5
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ondřej Hanák
e-mail ondrej.hanak@eupraha5.cz
telefon 234096721