zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (334) Počet poptávajících (14)Paralegal - student, studentka 3.-5. ročníku

Zakladní údaje

zaměstnání Paralegal - student, studentka 3.-5. ročníku
pro společnost Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni či kolegu na pozici student, studentka (paralegal), ideálně s předchozí praxí v advokacii.

Zaměřujeme se na široké spektrum právních služeb, zejména však na GDPR, ePrivacy & compliance, smluvní agendu, transakce, obchodní právo, patenty, užitné vzory, softwarovou ochranu, soudní spory, arbitráže a nemovitostní projekty. Našimi klienty jsou významné technologické firmy nejen v České republice, dále výrobní a zpracovatelské podniky, ale i startupy. Více informací o nás najdete na legalpartners.cz.

Nabízíme různorodou práci, která bude většinou zaměřena na podporu našich advokátů - rešerše v judikatuře a v platných právních předpisech, psaní článků o odborných tématech do spřátelených časopisů, pomoc při přípravě na soudní jednání nebo na jednání s klientem. Kromě toho budete připravovat podání k soudu, draftovat přípisy klientům, monitorovat stav soudních sporů, vyhledávat novinky a změny v právních předpisech nebo připravovat newslettery pro klienty týkající se významných změn v právu.

Práci v advokátní kanceláři považujeme za skvělý doplněk ke studiu. Chápeme však, že se primárně potřebujete věnovat škole, nicméně věříme, že se dá skloubit studium s prací tak, abyste u nás byli 2 až 3 dny v týdnu, aby Vaše práce byla efektivní. Nebráníme se ani kratší pracovní době (6 hodin denně). Zkrátka záleží na domluvě, přičemž se snažíme našim lidem vyjít vstříc.

Kromě výše uvedeného nabízíme možnost pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia a nebullshitovou zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem k rukám Davida Flutky na email david.flutka@legalpartners.cz.
Požadavky Od nové kolegyně či kolegy očekáváme, že:
- nyní končí 3., 4. nebo 5. ročník právnické fakulty v ČR,
- se orientuje v základech práva,
- má schopnost samostatné práce,
- rozumně ovládá informační systémy ASPI a Beck-online,
- umí přiměřeně anglicky a pokud hovoří i jiným než anglickým (a českým) jazykem, bereme to jako velké plus.
přibližná mzda Závisí na Vašich schopnostech a zkušenostech - rozmezí 140 až 160 CZK hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu co nejdříve (červenec - srpen 2020)

Kontaktní informace

kontaktní osoba David Flutka
e-mail david.flutka@legalpartners.cz
telefon 733 591 359
fax