PARALEGAL PRO MEZINÁRODNÍ INVESTIČNÍ SKUPINU APS

Zakladní údaje

zaměstnání PARALEGAL PRO MEZINÁRODNÍ INVESTIČNÍ SKUPINU APS
pro společnost APS Management Services s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce APS je mezinárodní investiční skupina, která působí v patnácti zemích Evropy. Do právního oddělení sídlícího v centru Prahy hledáme studenta 3. 5. ročníku právnické fakulty.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Příprava a revize smluv (Dohody o zachování důvěrnosti, dodavatelské smlouvy, poradenské smlouvy, úvěrové smlouvy)- Příprava korporátních dokumentů (rozhodnutí orgánů společnosti, příprava valných hromad, podpora při realizaci a registraci rozhodnutí a změn aj.)

- Rešerše zejména v oblasti pracovního, obchodního a občanského práva

- Příležitostné administrativní úkony

POŽADUJEME:

- Pečlivost a zodpovědnost

- Motivaci učit se nové věci

- Znalost MS Office a právních systémů (ASPI, Beck-Online)

- Odborné znalosti odpovídající dosaženému vzdělání

- Vynikající znalost anglického jazyka slovem i písmem

- Schopnost pracovat minimálně 3 dny v týdnu

NABÍZÍME:

- Zajímavou praxi v dynamické investiční skupině

- Vhled do fungování obchodní společnosti

- Spolupráci napříč odděleními (daně, HR, controlling atd.)

- Práci a komunikaci se zahraničními kolegy a partnery v AJ

- Dlouhodobou spolupráci formou DPČ (hodinová sazba 180 Kč hodinu)

- Výbornou dostupnost, sídlo v centru Prahy
Požadavky
přibližná mzda 180 CZK H
Kraj Praha
Místo výkonu práce Celetná 38, Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 01.01.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tatiana Bírová
e-mail tatiana.birova@aps-holding.com
telefon