Office managerka

Zakladní údaje

zaměstnání Office managerka
pro společnost Kučera & Associates, advokátní kancelář, Dlouhá 727 39, 110 00 Praha 1 - Staré město
určeno pro

Popis práce K&A přijme do svého kolektivu Office managerku na hlavní pracovní Náplň práce:

- správa firemních peněz a dokumentů (firemní účty, pokladna, advokátní úschovy, trezor)
- evidence a správa všech pohledávek a závazků kanceláře
- analýzy stavu kanceláře, cash flow, produktivita zaměstnanců
- spolupráce s účetním (stravenky, dovolená, docházky, pracovní neschopnost, lékař
- kontrola a zasílání přehledu k daním, správa výdajů a nákladů, roční přehledy o stavu kanceláře, evidence služebních cest zaměstnanců, schvalování a podpora při přípravě mezd)
- fakturace
- komunikace s poskytovateli SW
- kontrola nad plněním povinností vůči ostatním institucím (Česká advokátní komora, pojišťovny, finanční úřad)
- správa webových stránek (práce s programem Wordpress)
- kontrola a dodržování soudních
a úředních lhůt
- práce s datovou schránkou
- spisová agenda

Nabízíme práci se zajímavou právní problematikou, velmi dobré pracovní zázemí v příjemném prostředí, platové ohodnocení dle schopností, kreativní mladý kolektiv kolegů a spolupracovníků.

Požadujeme pokročilou znalost anglického jazyka, uživatelské znalosti MS Office, vysoké pracovní nasazení a schopnost týmové práce.

Nástup možný ihned minimálně 1 měsíc zaškolování na DPP.
poměr.
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kučera & Associates, advokátní kancelář
e-mail szabova@kuceralegal.cz
telefon 737235119