ASISTENT PRO ODDĚLENÍ INSOLVENCÍ

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENT PRO ODDĚLENÍ INSOLVENCÍ
pro společnost Z C H Legal v.o.s., advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Z C H Legal v.o.s., advokátní kancelář, poskytující komplexní právní poradenství podnikatelům a současně působící jako insolvenční správce,

hledá do svého týmu studenta studentku
2. - 4. ročník ekonomické nebo právnické fakulty
na pozici

Pracovní náplň:
- podpora insolvenčního oddělení
- jednání s dlužníky a věřiteli po celé ČR
- komunikace s dražebníky, soudními znalci, orgány veřejné správy, insolvenčními soudy aj.
- administrace insolvenčních řízení - činnosti v souvislosti s prodejem majetkové podstaty

Nabízíme:
- odměnu 150-170 CZK hod (v závislosti na praxi)
- stravenky
- firemní fitness
- kurzy anglického jazyka
- účast na vzdělávacích a společenských akcích kanceláře
- možnost poznat fungování advokátní kanceláře
- možnost získání zkušeností z oboru insolvenčních řízení
- moderní pracovní zázemí v centru Prahy

Veškeré informace o naší advokátní kanceláři naleznete na našich webových stránkách www.zchlegal.cz.

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis v českém jazyce na e-mail dominika.piskova@zchlegal.cz
Požadavky Požadujeme:

- dobré uživatelské znalosti práce s PC a MS OFFICE
- řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič je nezbytným požadavkem
- práci minimálně 2-3 dny v týdnu
- kultivované vystupování, komunikativnost, spolehlivost, loajalitu a flexibilitu
- předchozí pracovní zkušenosti s insolvenčním právem nejsou nutné, ale jsou výhodou
přibližná mzda 150 - 170 CZK HOD
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Dominika Pisková
e-mail dominika.piskova@zchlegal.cz
telefon 724395282