zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (304) Počet poptávajících (12)BRNO - ADVOKÁTNÍ PRAKTIKANT KA

Zakladní údaje

zaměstnání BRNO - ADVOKÁTNÍ PRAKTIKANT KA
pro společnost Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o., je renomovanou brněnskou advokátní kanceláří s pobočkami v Praze a Ostravě.
Jsme dost malí na to, abychom osobně znali své klienty a oni znali nás, ale dost velcí na to, abychom se mohli pustit i do velkých projektů.
Specializujeme se na obchodní a občanské právo, v jejichž rámci pro klienty tvoříme nová individualizovaná řešení s vysokou přidanou hodnotou. Nevyhýbáme se však ani dalším právním oblastem.
Praktikanti pro nás nejsou pouhou pracovní silou, ale budoucími excelentními právníky - proto nestojíme o průměr, ale objevujeme talenty, kteří se nebojí právně myslet.
Praktikantům nabízíme dlouhodobé uplatnění v pracovním poměru na částečný úvazek. Jsme zvyklí respektovat studijní povinnosti.
Personální rovnice THT: Dobrý student schopný praktikant budoucí advokátní koncipient a advokát.
Požadavky Náš budoucí kolega by měl mít úspěšně složené zkoušky z občanského práva hmotného i procesního, z obchodního práva a optimálně i z některého volitelného předmětu vyučovaného na katedře obchodního práva.
Ceníme si toho, pokud uchazeč prokáže, že nestuduje zbytečně nehledáme chodící encyklopedie, ale ty, kteří rozumí funkci jednotlivých právních institutů, chápou systémové vazby mezi nimi a mají z toho radost.
Poznáme, když uchazeče právo baví v tom jsme po čertech dobří.
Mezi uchazeči si sice pečlivě vybíráme, to však není důvod bát se přijít na pohovor i neúspěšný pohovor může být užitečný, navíc nic nestojí :o)
přibližná mzda individuální
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Únor 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Ing. Tomáš Horký
e-mail horky@thtak.cz
telefon
fax