zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (247) Počet poptávajících (14)KONCIPIENT -KA

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT -KA
pro společnost HAVEL & PARTNERS s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Do našeho kolektivu hledáme kolegu kolegyni na pozici koncipient -ka, který -á se stane součástí týmu se zaměřením na vyhledávání a realizaci zajímavých investičních příležitostí v regionu České a Slovenské republiky. Náplní práce je komplexní právní práce zaměřená na transakce a interakce s cílovými investory, která je atraktivní zejména pro právníky, kterým je blízký svět managementu a investic.

Staneš se součástí týmu Czechoslovak Capital Partners (dále jen CSCP ), který je veden zkušenými právníky - Lenou Fryčovou a Honzou Freyem. Tým je součástí HAVEL&PARTNERS, ale agenda týmu je velmi specifická. Tým CSCP poskytuje právní poradenství privátní klientele a stará se o soukromé investice, a to v komplexním rozsahu, účastní se investičních projektů od samotné iniciace až po finální realizaci a správu projektu. Klíčovou roly hraje právní tým při vytváření holdingových struktur pro jednotlivé projekty zejména se zaměřením na daňovou optimalizaci. Co se týče právních odvětví, tak je rozsah práce týmu opravu pestrý. Každý rok tým realizuje několik přeměn společností, řadu akvizic, aktivně se účastní soudních jednání, sepisuje vyjádření do právních sporů, zastupuje klienty v několika insolvenčních řízení, provádí likvidace společností, nákupy nemovitostí, řeší otázky pracovního práva, finančního či bankovního práva. Do agendy týmu spadá i správa investičního fondu a její specifika. Práce členů týmu je pak na hranici mezi klasickým právním poradenstvím a vlastím managementem jednotlivých projektů, když členové týmu mohou aktivně zasahovat do samotného rozhodování.
Požadavky Co Ti nabídneme:

profesionální zázemí, kde dostaneš příležitost úzce spolupracovat na komplexních projektech našich významných klientů, a to v Čechách i v zahraničí
umožníme Ti další profesní i osobní rozvoj podporovaný naším specializovaným know-how oddělením
kariérní postup u nás není jenom prázdný pojem, nýbrž samozřejmost
Tvoji práci samozřejmě odměníme odpovídající mzdou a k tomu máme připravený široký výběr benefitů
přátelské a příjemné prostředí

Bez čeho se neobejdeš:

vystudované právnické fakulty v ČR
základní orientace v problematice práva obchodních společností a obchodního práva
dobré angličtiny, protože budeš komunikovat se zahraničními klienty
logického myšlení, umění argumentace
komunikace s týmem kolegů
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Florentinum - Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Fiľáková
e-mail veronika.filakova@havelpartners.cz
telefon
fax