Administrace oddlužení

Zakladní údaje

zaměstnání Administrace oddlužení
pro společnost CURATORES v.o.s.
určeno pro

Popis práce Advokáti a insolvenční správci CURATORES v.o.s. přijmou do svého týmu posilu na pozici administrace oddlužení.

VYŽADUJEME především pečlivost, pracovitost, spolehlivost a perspektivu dlouhodobé spolupráce. Dosavadní praxe s insolvenční agendou je výhodou, rozhodně však není podmínkou.

NABÍZÍME práci v mladém a přátelském kolektivu nedaleko stanice I.P.Pavlova a nadstandardní finanční ohodnocení plus finanční bonusy závislé na pracovním nasazení.

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování agendy insolvenčního správce v průběhu oddlužení, spolupráce v rámci agendy advokátní kanceláře a administrativní činnosti, komunikace se soudy a jinými úřady.

Pracovní doba 40 hodin týdně, nástup nejlépe ihned.
Požadavky
přibližná mzda nadstandardní mzdové ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martin Goldstein
e-mail martin.goldstein@curatores.cz
telefon 222212941