Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Nabízíme
zázemí stabilní advokátní kanceláře
dlouhodobou spolupráci a profesní růst
intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře
možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty
půlroční a roční odměny dle výsledků
příspěvek na stravování
nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
místo výkonu práce: Praha 2

Náplň práce
- týmová spolupráce na vybraných kauzách
- velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře
- zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů
- tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů
- postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty
Požadavky Požadujeme
VŠ vzdělání (může být ukončeno v letošním roce)
alespoň roční praxi (může být i intenzivní roční praxe při škole)
komunikativní znalost anglického jazyka
reprezentativní a profesionální vystupování
schopnost pracovat v týmu
flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská 60
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Miroslava Pěknicová
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946