advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář Brož&Sokol&Novák s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Nabízíme
zázemí stabilní advokátní kanceláře
dlouhodobou spolupráci a profesní růst
intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře
možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty
půlroční a roční odměny dle výsledků
příspěvek na stravování
nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
místo výkonu práce: Praha 2

Náplň práce
- týmová spolupráce na vybraných kauzách
- velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře
- zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů
- tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů
- postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty
Požadavky Požadujeme
VŠ vzdělání (může být ukončeno v letošním roce)
alespoň roční praxi (může být i intenzivní roční praxe při škole)
komunikativní znalost anglického jazyka
reprezentativní a profesionální vystupování
schopnost pracovat v týmu
flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolská 60
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 9 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Miroslava Pěknicová
e-mail advokati@akbsn.eu
telefon 224941946