Právník pro sankční řízení

Zakladní údaje

zaměstnání Právník pro sankční řízení
pro společnost Česká národní banka
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce DATUM:

V PRAZE, 16.12.2020

KONTAKTNÍ OSOBA:

EVA ZÁHOŘOVÁ, eva.zahorova@cnb.cz

ZN. VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

2020 068

Česká národní banka vyhlašuje výběrové řízení k obsazení pracovní pozice

Hledáme kolegu kolegyni do odboru sankčních řízení sekce licenčních a sankčních řízení, který se zaměřuje na protiprávní jednání subjektů finančního trhu.

Náplň práce zahrnuje:

analýzu protiprávního jednání bank, pojišťoven, obchodníků s cennými papíry, investičních a pojišťovacích zprostředkovatelů a dalších subjektů finančního trhu,
vedení přestupkových řízení, řízení o nápravném opatření a řízení o odnětí povolení k činnosti,
stanovení strategie a provádění dokazování ve správním řízení, příprava rozhodnutí v prvním stupni,
šetření případů neoprávněného podnikání na finančním trhu,
vyhotovování stanovisek z oblasti finančního trhu pro orgány činné v trestním řízení.

Nabízíme:

zajímavou a perspektivní práci v ústředí ČNB v Praze s možností dalšího odborného růstu a vzdělávání,
zaměstnanecké benefity: cafeterie, 5 týdnů dovolené, sick days, závodní stravování, nadstandardní zdravotně preventivní program, příspěvek na penzijní připojištění anebo životní pojištění, sportovní a relaxační centrum a další,
pružnou pracovní dobu,
pracovní prostředí klasické kanceláře,
vhodné i pro absolventy a ZTP,
nástup možný dohodou.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem nejpozději do 31.01.2021 prostřednictvím registračního formuláře (tlačítko Registrovat ).

ČNB zpracovává osobní údaje, bližší informace naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů: https: www.cnb.cz cs obecne ochrana_osobnich_udaju.html.
Požadavky Kvalifikační požadavky:

vysokoškolské vzdělání (magisterské) právního směru.

Předpoklady pro výkon profese:

zájem o problematiku finančního trhu,
schopnost kvalitních písemných výstupů, pečlivost,
přesvědčivá právní argumentace,
nápaditost při zjišťování skutkového stavu a provádění dokazování,
kvalitní ústní prezentace a dobré komunikační dovednosti,
schopnost samostatné i týmové práce.
přibližná mzda dle zkušeností a pracovního zařazení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Na Příkopě 28
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Eva Záhořová
e-mail eva.zahorova@cnb.cz
telefon 224412300