zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (526) Počet poptávajících (17)Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář Macka & Novotná
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Mačka & Novotná, v.o.s. opět posiluje svůj tým a hledá nového kolegu kolegyni na pozici advokátního koncipienta koncipientky. Naše kancelář poskytuje služby prakticky ve všech právních oblastech, vč. práva trestního. Nabízíme zajímavou a pestrou práci pro rozličnou klientelu. Samozřejmostí je účast na jednáních s klienty, zastupování klientů při soudních jednáních a neustálý kontakt s advokáty, zajišťující komplexní přípravu k advokátním zkouškám. V naší kanceláři naleznete příjemné a neformální pracovní prostředí, mladý a přátelský kolektiv a týmovou podporu.
Požadujeme především aktivní a zodpovědný přístup, dobrou orientaci v platných právních předpisech, spolehlivost, samostatnost a pečlivost. Předchozí koncipientská praxe vítána, není však podmínkou. Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí. Nástup možný 1. 3. 2020. Životopisy, ideálně doprovázené motivačním dopisem, zasílejte na e-mailovou adresu: kancelar@advokati-uo.cz.
Požadavky Aktivní znalost anglického jazyka, popř. dalších světových jazyků výhodou, stejně tak řidičský průkaz skupiny B.
přibližná mzda dohodou, minimálně 19.000,- Kč
Kraj Pardubice
Místo výkonu práce Ústí nad Orlicí
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 3. 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Aneta Novotná
e-mail kancelar@advokati-uo.cz
telefon 463035353
fax