Právník

Zakladní údaje

zaměstnání Právník
pro společnost Úřad pro civilní letectví
určeno pro Absolvent

Popis práce Úřad pro civilní letectví hledá nového člena posádky právního oddělení.

Létáme převážně v oblastech vnitrostátního a nadnárodního práva civilního letectví s přesahem do práva správního, občanského, mezinárodního a evropského.

Náplň práce se týká zejména:
dohledu nad dodržováním nařízení (ES) č. 261 2004 upravujícího práva cestujících při odmítnutí nástupu na palubu, zpoždění nebo zrušení letu,
vedení správních řízení, včetně řízení o přestupcích,
bezpilotních letadel (dronů),
zápisů do Leteckého rejstříku,
ochrany civilního letectví před protiprávními činy (implementace mezinárodních smluv, standardů a doporučení organizace ICAO),
provádění státního dozoru na letištích,
veřejných zakázek a revizí smluv.

Rozmanitá práce týkající se celé agendy Úřadu pro civilní letectví s možností specializace na konkrétní oblast zájmu každého uchazeče.

Nabízíme:
služební místo ve 12. platové třídě ve služebním poměru (nejedná se o zástup na mateřské dovolené),
nadstandardní odměny,
stravenky v hodnotě 90 Kč a příspěvek na penzijní připojištění,
pružnou pracovní dobu,
možnost účastnit se zahraničních služebních cest, školení a výjezdních zasedání.

Více informací: Anna Zástěrová, Kateřina Havlíková, Tereza Odstrčilíková (najdeš nás na LinkedIn), případně piš na email prijmeni@caa.cz

https: www.caa.cz wp-content uploads 2019 09 oznameni_o_vyhlaseni_vyberoveho_rizeni.pdf
Požadavky Dáváme přednost zájmu a individuálnímu přístupu uchazeče před zkušenostmi v oblasti práva civilního letectví, služební místo je vhodné i pro čerstvé absolventy.
přibližná mzda 12. platová třída a nadstandardní odměny
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Anna Zástěrová
e-mail zasterova@caa.cz
telefon 737939559