Ministerský rada v oddělení cizineckých agend I.

Zakladní údaje

zaměstnání Ministerský rada v oddělení cizineckých agend I.
pro společnost Ministerstvo vnitra
určeno pro Absolvent

Popis práce Náplň práce: zpracování návrhů rozhodnutí ve věci odvolání cizinců proti rozhodnutí Ministerstva vnitra, odboru azylové a migrační politiky o neudělení či neprodloužení povolení k pobytu na území České republiky včetně úkonů v odvolacím řízení, příprava podkladů pro jednání senátů Komise pro rozhodování ve věcech pobytu cizinců zřízené podle § 170a zákona č. 326 1999 Sb., o pobytu cizinců na území České republiky a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zpracování stanovisek k podaným žalobám včetně stanovisek k žádostem o přiznání odkladného účinku, zpracování kasačních stížností k Nejvyššímu správnímu soudu. Jedná se o zástup za mateřskou (rodičovskou) dovolenou. Požadavky kladené na uchazeče: ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (obor právo výhodou nikoliv podmínkou), bezúhonnost, státní občanství ČR, uživatelská znalost práce na PC, analytické myšlení a dobrý písemný projev, pečlivost, odpovědnost, samostatnost, zkušenosti s aplikací správního řádu příp. zákona o pobytu cizinců výhodou. Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu zuzana.dvorakova1@mvcr.cz.
Požadavky
přibližná mzda 13. platová třída podle nařízení vlády č. 341 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Kraj Praha
Místo výkonu práce náměstí Hrdinů 1634 3, 140 21 Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu prosinec 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Zuzana Dvořáková
e-mail zuzana.dvorakova1@mvcr.cz
telefon