Zaměstnanec trestního oddělení

Zakladní údaje

zaměstnání Zaměstnanec trestního oddělení
pro společnost OS Praha - východ
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce náplň práce:
- přepis dle diktátu soudce v jednací síni při trestních jednáních (zkoušky pro protokolující úředníky nejsou podmínkou, nicméně jsou vítané - možnost si zkoušky po roční praxi dodělat a následně protokolovat samostatně bez diktátu soudce)
- v jednací síni dále obsluha nahrávacího zařízení (v případě protokolující úřednice), obsluha videokonferenčního zařízení (po zaučení)
- příprava spisů k jednáním (jejich kompletace, příprava protokolů o jednání)
- plnění dalších písemných pokynů soudce ve spisech (písemné či telefonické předvolávání účastníků k hlavnímu líčení a veřejnému zasedání, rozesílání soudních rozhodnutí, vyhotovování a rozesílání různých soudních vzorů účastníkům a dalším orgánům činným v trestním řízení apod.)
Požadavky nabízíme:
- velmi zajímavou a různorodou práci na trestním úseku
- práci v minitýmu složeném ze soudce, vyššího soudního úředníka a zapisovatelky (protokolující)
- přímé zaučení dozorčí úřednicí
- zaměstnanecké benefity
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
- pracoviště v kancelářích, nikoliv openspace

požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC (word)
- psaní všemi deseti
- dobrá znalost českého pravopisu
- výhodou je znalost soudního prostředí a soudní aplikace ISAS nikoliv však podmínkou
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost a pečlivost
- schopnost týmové spolupráce
- nebát se komunikace s účastníky
- odolnost proti stresovým situacím (psaní v jednací síni za účasti více lidí při jednání)
přibližná mzda 18 180-26 000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Klusáčková Petra, Bc.
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 420221729382