zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (492) Počet poptávajících (9)advokátní koncipient ka, právní praktikant ka

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient ka, právní praktikant ka
pro společnost NNK a partneři, s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce NNK a partneři s.r.o., zavedená a stabilní advokátní kancelář v Hradci Králové hledá do svého týmu nové kolegyně kolegy na pozici advokátní koncipient ka a právní praktikant ka.

Naše kancelář poskytuje právní služby klientům již druhou desítku let. Stavíme na profesionalitě, odbornosti, důvěře, spolehlivosti, důslednosti. Našimi klienty jsou korporace, podnikatelé, fyzické osoby i subjekty z neziskové sféry a z prostředí veřejné správy, obce a města.
Díky širokému spektru klientely poskytujeme komplexní právní služby napříč právními obory. Dlouhodobě se zaměřujeme na oblast daňového práva a rozvíjíme působení v oblasti insolvenčního práva.
Jsme členem mezinárodní asociace advokátních kanceláří Alliance of Business Lawyers (ABL), což nám umožňuje efektivně řešit případy s mezinárodním přesahem.
O své kolegy a zaměstnance se staráme. Usilujeme o dobré a stabilní kolegiální vztahy, o prostředí kompaktního týmu, ve kterém má každý prostor projevit a uplatnit své schopnosti.

Zájemcům o práci na pozici koncipienta ky nabízíme zajímavou a různorodou odbornou práci, působení ve zkušeném kolektivu, možnost odborného růstu a specializace,
práci v příjemném kolektivu a zázemí zavedené advokátní kanceláře,
mzdové podmínky ( po uplynutí zkušební doby) v prvním roce praxe koncipienta až 26.000,- Kč měsíčně, v druhém roce praxe koncipienta až 28.000,- Kč měsíčně, ve třetím roce praxe koncipienta až 30.000,- Kč měsíčně .

Zaměstnanecké benefity: 3 dny sick day čerpání volna ze zdravotních důvodů s náhradou mzdy; stravenky; teambuildingové akce; mobilní paušál.

Požadujeme VŠ vzdělání magisterského stupně v oboru právo, ochotu odpovědně pracovat, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, zájem o osobní rozvoj a odborný růst, ochotu a schopnost kvalitní práce v týmu.

Pozice koncipienta ky je vhodná pro absolventy VŚ, ale i pro kolegy, kteří se rozhodli pro profesní změnu.


Studentům kám právnických fakult nabízíme možnost uplatnění na pozici právního praktikanta.
Podrobné podmínky praxe budou dohodnuty dle vašich časových možností.

V případě Vašeho zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: fiserova@nnkp.cz
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Hradec Králové
Místo výkonu práce Hradec Králové
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Barbora Fišerová
e-mail fiserova@nnkp.cz
telefon
fax