Právník právnička do kanceláře předsedy úřadu

Zakladní údaje

zaměstnání Právník právnička do kanceláře předsedy úřadu
pro společnost Úřad pro přístup k dopravní infrastruktuře
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Metodická a koncepční činnost, poskytování konzultací všem oddělením úřadu,
vedení složitých správních řízení, týmové řešení složitých právních kauz,
realizace postupů podle koordinačních nařízení EU, spolupráce na tvorbě vnitřních předpisů, smluv a dokumentů v oblasti správního a pracovního práva, přestupků
či veřejných zakázek.

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu právo a právní věda,
- uživatelskou znalost PC,
- logické a právnické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce, komunikační dovednosti,
- odpovědnost, preciznost, flexibilitu a ochotu se sebevzdělávat.
Požadavky Nabízíme:
- služební poměr na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené (do 7. 8. 2022),
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoj odborných znalostí a dovedností,
- zařazení ve 13. platové třídě podle nařízení vlády č. 304 2014 Sb.,
- pružnou pracovní dobu,
- 25 dní dovolené v rámci kalendářního roku,
- 5 dnů indispozičního volna,
- 6 dnů studijního volna,
- stravenky,
- pracoviště ve zrekonstruovaných historických prostorách v samotném centru Prahy.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, odpovězte prosím co nejdříve na uvedený email.
přibližná mzda 28 000 - 41 000,- dle praxe po zapracování osobní příplatek
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. 4. 2020 nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Kateřina Kulhánková
e-mail kulhankova@updi.cz
telefon 420602668981