La Strada ČR hledá právníka právničku

Zakladní údaje

zaměstnání La Strada ČR hledá právníka právničku
pro společnost La Strada ČR
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Předpokládaný nástup: nástup možný ihned, případně podle dohody
Pracoviště: Praha
Pracovní úvazek: 1,0

Pracovní náplň:
zpracování právních stanovisek a analýz v oblasti mezinárodního a evropského práva ve vztahu k problematice obchodování s lidmi,
zpracování právních stanovisek a analýz v oblasti zejména práva trestního, civilního a správního práva ve vztahu k problematice obchodování s lidmi,
účast na jednáních s partnery, institucemi a dalšími subjekty,
práce na projektech, zpracování projektových zpráv a související administrativy,
právní poradenství a poskytování právních informací klientele organizace (po předchozím zaškolení),
právní servis pro organizaci,
prezentace činnosti organizace navenek, účast a vystoupení na seminářích, konferencích či jiných veřejných akcích

Nabízíme:
zázemí renomované organizace
zajímavou pracovní náplň
dynamickou práci
možnost pracovat na mezinárodních projektech
mladý a přátelský kolektiv
odpovídající finanční ohodnocení
možnost seberealizace a dalšího vzdělávání
25 dní dovolené
mobilní telefon a notebook k dispozici
možnost částečného home-office
Požadavky Požadavky na pozici:
úplné vysokoškolské vzdělání v oboru právo
trestní bezúhonnost
právní praxe nebo praxe v lidskoprávních organizacích vítána
samostatnost
flexibilita
ochota učit se novým věcem
výborná znalost práce na PC
výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
výborná znalost anglického jazyka slovem i písmem
přibližná mzda nástupní 30.000 plus osobní ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu nástup možný ihned, případně podle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ivana Stankovičová
e-mail lastrada@strada.cz
telefon 222717171