VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK CE

Zakladní údaje

zaměstnání VYŠŠÍ SOUDNÍ ÚŘEDNÍK CE
pro společnost Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b, 100 83 Praha 10 - Vršovice
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Požadujeme:
státní občanství ČR, vysokoškolské vzdělání bakalářského nebo magisterského studijního programu v oblasti práva na veřejné vysoké škole v ČR nebo ukončené studium vyšších soudních úředníků, uživatelská znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, trestní a morální bezúhonnost, předchozí praxe vítána
Náplň práce:
Samostatná rozhodovací činnost při výkonu soudnictví, jejíž rozsah je stanoven zákonem o vyšších soudních úřednících.
Požadavky Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- 5 dnů indispozičního volna
- příspěvky na penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření
- příspěvky z FKSP na další kulturní a společenské akce
- jistotu stálého zaměstnání
- možnost dalšího odborného a profesního růstu
přibližná mzda 26 730 do 39 420 1 500,- Kč zvláštní příplatek
Kraj Celá ČR
Místo výkonu práce Obvodní soud pro Prahu 9, se sídlem 28. Pluku 1533 29b), 100 83 Praha 10 - Vršovice
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Vendulka Nováková
e-mail vnovakova@osoud.pha9.justice.cz
telefon 737 244 179