zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (515) Počet poptávajících (17)Právník - právnička do týmu veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání Právník - právnička do týmu veřejných zakázek
pro společnost Státní fond životního prostředí ČR
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Hledáte práci, která má smysl a bude Vás bavit Místo, kde se můžete realizovat a profesně rozvíjet Chcete se podílet na zlepšování životního prostředí v naší zemi Pak se neváhejte přihlásit k nám do výběrového řízení.

Koho hledáme

Na Státní fond životního prostředí ČR (Odbor právní, Oddělení I.) přijmeme do pracovního poměru zástup za MD RD právníka právničku na pozici, kde hlavní náplní je problematika veřejných zakázek, a to jak samotné zadávání veřejných zakázek, tak i posuzování zákonnosti průběhu zadávacích řízení žadatelů o dotace. V rámci práce u nás získáte širokou škálu znalostí od přípravy obchodněprávních smluv až po fungování evropských fondů.
Hledáme kolegu nebo kolegyni, který á má právní vzdělání v oboru Právo a právní věda, má zodpovědný přístup k práci, rád a pracuje v týmu i samostatně a chce se profesně rozvíjet. Zkušenosti v oblasti veřejných zakázek oceníme, ale nejsou podmínkou nové kolegyni nebo kolegovi rádi pomůžeme do tohoto zajímavého oboru proniknout.

Jak to u nás chodí

V odboru máme přátelský kolektiv, ve kterém si vždy rádi navzájem poradíme a naši týmovou spolupráci zlepšujeme v rámci teambuildingů. Naše pracovní doba je flexibilní a poskytuje tak možnost lepší organizace volného času. U nás budete mít příležitost účastnit se jazykových kurzů i odborných školení, samozřejmostí jsou potom výhody jako stravenky v hodnotě 110 Kč, 5 týdnů dovolené, 5 sickdays ročně, 4 dny home-office rok a příspěvek na sportovní a kulturní vyžití v hodnotě 9.500 Kč. Nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení sestávající z tabulkového základu (13. platová třída v rozpětí 26.480 39.790 Kč dle dosažené praxe) spolu s možností osobního příplatku (v rozpětí 3.000 8.000 Kč za měsíc) a motivujících odměn (max. výše 13.186 Kč za měsíc).

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete nejpozději do 20. 11. 2019 strukturovaný životopis v českém jazyce na e-mailovou adresu: kariera@sfzp.cz. Do předmětu zprávy, prosím, uveďte: Právník čka OP Odd.I

Více informací k pozici naleznete pod tímto odkazem: https: www.sfzp.cz o-sfzp-cr kariera aktualne-volna-mista detail id 196
Požadavky
přibližná mzda 26000-40000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu 1.12.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Těthalová
e-mail kariera@sfzp.cz
telefon 267994162
fax