Advokátní koncipient(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient(ka)
pro společnost AK Vinohradská
určeno pro Absolvent

Popis práce Advokátní kancelář Vinohradská se zaměřuje na komplexní poradenství v otázkách obchodního, finančního a občanského práva s důrazem na právní otázky důležité pro podnikatele a obchodní korporace.

Pracovní náplň:

řešení vlastních případů pod supervizí zkušeného advokáta
komunikace s klienty a jejich zastupování
zastupování klientů v soudním, správním a trestním řízení, příprava souvisejících podání
příprava smluv, právních analýz a stanovisek, compliance dokumentů
Požadavky Očekáváme:

vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo (nastoupit lze již před dokončením školy)
spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
velmi dobrou znalost platného práva

Nabízíme:

zajímavou práci v oblasti práva nemovitostí, obchodním, finančním a kapitálových trhů
odborné kurzy a semináře hrazené advokátní kanceláří
perspektivu dlouhodobé spolupráce
flexibilní pracovní dobu
volné víkendy a svátky
plně hrazenou Multisport kartu
stravenky v hodnotě 100 Kč
občerstvení na pracovišti
přátelské prostředí s jedinečným výhledem na Prahu
přibližná mzda od 40.000 Kč dle seniority, průběžně navyšována dle pracovních výsledků
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 2396 184, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Blechová
e-mail hr@akvinohradska.cz
telefon 770129333