STUDENT 2. - 4. ročníku právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT 2. - 4. ročníku právnické fakulty
pro společnost CURATORES v.o.s.
určeno pro Student

Popis práce Advokáti a insolvenční správci CURATORES v.o.s. přijmou do svého týmu posilu na pozici právní student. Vítáni jsou studentni alespoň druhého ročníku právnické fakulty.

VYŽADUJEME především pečlivost, pracovitost, spolehlivost a perspektivu dlouhodobé spolupráce.

NABÍZÍME práci v mladém a přátelském kolektivu nedaleko stanice I.P.Pavlova a nadstandardní finanční ohodnocení plus finanční bonusy závislé na pracovním nasazení.

NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce v rámci agendy advokátní kanceláře a administrativní činnosti, komunikace se soudy a jinými úřady, výpomoc v rámci agendy insolvenčního správce a rovněž v obvyklých oblastech advokacie.

Pracovní doba dle dohody a možností studenta, nástup nejlépe ihned.
Požadavky
přibližná mzda nadstandardní mzdové ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Martin Goldstein
e-mail martin.goldstein@curatores.cz
telefon 222 212 941