Právní asistent - ka (M&A, právo obchodních společností, daňové právo)

zaměstnání Právní asistent - ka (M&A, právo obchodních společností, daňové právo)
pro společnost AD LEGES s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Do našeho pražského týmu hledáme studenty či studentky 2. až 4. ročníku, ideálně s praxí v korporátním právu a velkým zájmem o tento obor. Jsme úzce specializovaná kancelář se zaměřením na právo obchodních společností, akvizice, přeměny a daňové právo.
Požadavky Náplň práce:
- příprava právních rešerší
- příprava dokumentů v rámci realizovaných transakcí
- administrativní podpora
- jednání s úřady, soudy
- zapojení do interního know how vzdělávání

Nabízíme:
- možnost podílet se komplexně na transakcích zejména v oblasti fúzí a akvizic, včetně strukturování transakcí z daňového pohledu
- profesní a osobní rozvoj
- pravidelné zvyšování mzdy a bonusy
- teambuilding
- práce v mladém kolektivu a neformálním prostředí
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Michaela Floriánová
e-mail info@adleges.cz
telefon