zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (328) Počet poptávajících (12)advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient
pro společnost Aleš Vejr, advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplní práce advokátního koncipienta je generální příprava k advokátním zkouškám, tj. vyhodnocení případu, porady s klienty formou emailu nebo osobně, příprava zastoupení a vedení případu pod dozorem. Nebojím se posílat na jednání před soudy a orgány státní správy.

Protože klientům poskytuji služby kvalitně, nikoliv kvantitativně, vyžaduji zejména znalost hmotného a procesního práva, pečlivost, odpovědnost a schopnost samostatně řešit problémy.

Nabízím nástupní mzdu 21.000,- Kč. Šikovný kolega si po zkušební době přijde také na osobní ohodnocení ve výši 2% z obratu kanceláře za daný měsíc a další ohodnocení v případě nadstandardních výkonů a celkového rozvoje kanceláře s osobním přičiněním. K tomu pracovní NTB a mobilní telefon se SIM kartou. Po osvědčení a vybudování vzájemné důvěry garantuji profesní rozvoj v rámci kanceláře s možným dlouhotrvajícím partnerstvím, proto jsem vždy také rád za zpětnou vazbu a návrhy na zlepšení.

Důraz kladu na osobní rozvoj a individuální přístup, takže pokud existuje potřeba dalšího vzdělávání mimo povinná školení koncipientů, rád podpořím a přispěji nebo zaplatím také nějaké jiné školení dle vlastního výběru.
Požadavky
přibližná mzda 21 000,- Kč
Kraj Ostrava
Místo výkonu práce Ostrava
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Aleš Vejr
e-mail ales@akvejr.cz
telefon 775002223
fax