Odpolední recepční v advokátní kanceláři

Zakladní údaje

zaměstnání Odpolední recepční v advokátní kanceláři
pro společnost Cerha Hempel Kališ & Partners
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář CERHA HEMPEL Kališ & Partners hledá posilu týmu na pozici Recepční.

Nabízíme: cenné zkušenosti pro budoucí uplatnění v zaměstnání zajímavé platové ohodnocení (nástup od 100 Kč hod s postupným zvyšováním podle odpracovaného času a pracovního nasazení) práci v moderní kanceláři v centru města v blízkosti Právnické fakulty práce 2-3 dny v týdnu flexibilní pracovní dobu (dopolední i odpolední směny) možnost plynulého přechodu na právního studenta nástup ihned
Náplň práce: běžná agenda spojená s chodem recepce
vyřizování pošty a telefonátů péče o klienty administrativní podpora právního týmu
V případě zájmu pošlete svůj životopis na hr@cerhahempel.cz.
Požadavky Požadujeme: pečlivost zodpovědnost multitasking angličtinu na komunikativní úrovni, němčina a nebo ruština výhodou běžnou znalost PC a programů Word (formátování dokumentů), Excel, Outlook týmového ducha
přibližná mzda Dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Týn 639 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Alžběta Buchtíková
e-mail hr@cerhahempel.cz
telefon 420 221 111 711