student(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání student(ka)
pro společnost NEDBALOVÁ TUČKOVÁ PARTNEŘI, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Právní rozbory
Podílení se na zpracování žalob a souvisejících úkonů jak v soudních rozhodčích, tak v exekučních řízeních
Zpracování systémových vazeb z pohledu právního a finančního

Požadavky na kandidáta:
Student 3. 4. ročníku právnické fakulty
Možnost pracovat dva a půl až tři dny v týdnu
Právně analytické myšlení
Schopnost komplexního právně - ekonomického uvažování
Pečlivost
Korektní jednání
Smysl pro rozpoznání nesmyslu
Smysl pro podstatu a pro humor

Nabízíme:
Možnost dlouhodobé spolupráce v přátelském týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů
Možnost získání pestré právní praxe, zejména v oblasti pohledávkové agendy (nejedná se o administrativní výpomoc, pochůzky)
V případě dobrých výsledků možnost navazující spolupráce na pozici koncipienta
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou, možno ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Zuzana Kyovská
e-mail zuzana.kyovska@ak-nedbalova.cz
telefon